Özel Tasarım, El Yapımı, Beton çokgen Saksı
Özel Tasarım, El Yapımı, Beton çokgen Saksı
Özel Tasarım, El Yapımı, Beton çokgen Saksı
Özel Tasarım, El Yapımı, Beton çokgen Saksı
Özel Tasarım, El Yapımı, Beton çokgen Saksı
Özel Tasarım, El Yapımı, Beton çokgen Saksı
Özel Tasarım, El Yapımı, Beton çokgen Saksı

Özel Tasarım, El Yapımı, Beton çokgen Saksı (BKSAKCOK001)

0,00
İndirim Oranı : %56 İndirim
Fiyat : ₺307,18(KDV Dahil)
İndirimli : ₺135,76(KDV Dahil)

Tamamen el yapımı beton çokgen saksı.

Tamamen el yapımı beton çokgen saksı.

6 ay süren Ar-Ge çalışmalarımız esnasında denenen yüzlerce farklı karışımın sağlamlık, doku ve parlaklık sonuçlarının irdelenmesi sonucu karar kılınmış, BK Beton Konsept patentli özel karışımımız ile hazırlanmıştır. 

Ürünün doğal görünümünü bozmamak için yüzeye vernik/sealer benzeri bir uygulama yapılmamıştır. Bu nedenle çay ve kahve gibi renk verici sıvı temasından kaçınılmalıdır. Temizliği deterjan veya herhangi bir kimyasal kullanılmadan ıslak bez ile yapılabilir.

 

Sukulent ve kaktüsler için ideal olan bu farklı tasarım alışılmışın dışında saksı isteyenler için özel bir tercih.

Bitkisiz kargolanmaktadır.

 

Ölçüleri:

yükseklik 6 cm

üst çap 13 cm

alt çap 10 cm

 Malzeme: Özel karışım beton 

 

Renk: Gri (Doğal beton rengi)

Bakımı:

-Sıcak ve ya Soğuk su temasında kuru bir bezle temizleyebilirsiniz.

Benzer Ürünler
 • Beton Saksılar

  Ortasından merdiven geçen bu fonsiyonel tasarımımızda , betonun katı, ve soğuk görünümünü kırmayı, onu evlerimize ve hatta masalarımızın üzerlerine taşımayı hedefledik.

  Merdiven gibi yapısal bir elemanın saksıda kullanıldığı bu tasarım, kullanıcıya; kullanım alanı ve şekline göre bitki, kalem ve bu gibi farklı imkanlar sunan esnek, minimalist ve modern bir tasarımdır.

   
  6 ay süren Ar-Ge çalışmalarımız esnasında denenen yüzlerce farklı karışımın sağlamlık, doku ve parlaklık sonuçlarının irdelenmesi sonucu karar kılınmış, BK Beton Konsept patentli özel karışımımız ile hazırlanmıştır. 


  Ürünlerimiz tamamen el yapımı olduğundan dolayı, internet sitemizde göreceğiniz örnek ürün fotoğrafları ile siparişiniz sonrası elinize ulaşacak ürünler arasında küçük renk, doku ve şekil farklılıkları olabilir.

   Her ne kadar minimize etsek de, malzemenin ve yapım tekniğinin doğasından kaynaklanan küçük hava deliklerine doğal görünümü bozmamak adına müdahale edilmemektedir. Teslim alacağınız üründe görmeniz muhtemel bu küçük hava delikleri bir ürün hatası değil, tasarım tercihidir. Hassas yüzeylere zarar vermemesi için ürünün alt kısmında keçe bulunmaktadır. 

   

  Ürünlerimiz, bünyemizdeki mimar grubumuz tarafından tasarlanmakta ve BK Beton Konsept firmamız adına patentlenmektedir. 

   

  İnternet sitemizdeki tüm ürünler stoklu çalışılmakta olup, siparişleriniz 3 gün içinde kargoya verilmektedir. Ürünler tüm Türkiye'ye sadece 6 TL kargo ücreti ile gönderilmektedir.

   

  Kargo sırasında zarar göreceğinden ürünlerimiz kaktüssüz gönderilmektedir.

  ADET
  ₺196,78 KDV Dahil
  ₺427,31 KDV Dahil
  %54 İndirim
  %54İndirim
 • Beton Saksılar

  İki farklı boyutta ve yükseklikte küpün kesişmesiyle oluşturduğumuz bu fonksiyonel tasarımımızda, betonun katı, ve soğuk görünümünü kırmayı, onu evlerimize ve hatta masalarımızın üzerlerine taşımayı hedefledik. İki ayrı boşluğu bulunan bu tasarım, kullanıcıya; kullanım alanı ve şekline göre bitki, kalem ve bu gibi farklı imkanlar sunan esnek, minimalist ve modern bir tasarımdır.

   

  ADET
  ₺181,53 KDV Dahil
  ₺326,06 KDV Dahil
  %44 İndirim
  %44İndirim
 • Beton Saksılar

  Kafatası Saksı ile artık tüm kurukafalar çok güzel :) 

   

  ADET
  ₺135,76 KDV Dahil
  ₺204,22 KDV Dahil
  %34 İndirim
  %34İndirim
  Yeni Ürün
 • Beton Saksılar

  Plastik kaktus saksılarından sıkılanlar, bu beton saksı tam sizlik! 

   

  ADET
  ₺105,25 KDV Dahil
  ₺152,73 KDV Dahil
  %31 İndirim
  %31İndirim
  Yeni Ürün
 • Beton Saksılar

  Amorf tasarımlı bu saksılar kendi tasarımımızdır ve betonun katılığının yanında esnek formlar kullanılarak tasarım son şeklini almıştır. Üzerine koyacağınız kaktüs yada skulentlerle masanıza hoş ve kaliteli bir hava katacaktır.

   

  ADET
  ₺105,25 KDV Dahil
  ₺152,73 KDV Dahil
  %31 İndirim
  %31İndirim
  Yeni Ürün
Etiketler
Özel, Özel Tasarım, Özel Tasarım El, Özel Tasarım El Yapımı, Özel Tasarım El Yapımı Beton, Özel Tasarım El Yapımı Beton çokgen, Özel Tasarım El Yapımı Beton çokgen Saksı, Özel Tasarım El Yapımı Beton Saksı, Özel Tasarım El Yapımı çokgen, Özel Tasarım El Yapımı çokgen Saksı, Özel Tasarım El Yapımı Saksı, Özel Tasarım El Beton, Özel Tasarım El Beton çokgen, Özel Tasarım El Beton çokgen Saksı, Özel Tasarım El Beton Saksı, Özel Tasarım El çokgen, Özel Tasarım El çokgen Saksı, Özel Tasarım El Saksı, Özel Tasarım Yapımı, Özel Tasarım Yapımı Beton, Özel Tasarım Yapımı Beton çokgen, Özel Tasarım Yapımı Beton çokgen Saksı, Özel Tasarım Yapımı Beton Saksı, Özel Tasarım Yapımı çokgen, Özel Tasarım Yapımı çokgen Saksı, Özel Tasarım Yapımı Saksı, Özel Tasarım Beton, Özel Tasarım Beton çokgen, Özel Tasarım Beton çokgen Saksı, Özel Tasarım Beton Saksı, Özel Tasarım çokgen, Özel Tasarım çokgen Saksı, Özel Tasarım Saksı, Özel El, Özel El Yapımı, Özel El Yapımı Beton, Özel El Yapımı Beton çokgen, Özel El Yapımı Beton çokgen Saksı, Özel El Yapımı Beton Saksı, Özel El Yapımı çokgen, Özel El Yapımı çokgen Saksı, Özel El Yapımı Saksı, Özel El Beton, Özel El Beton çokgen, Özel El Beton çokgen Saksı, Özel El Beton Saksı, Özel El çokgen, Özel El çokgen Saksı, Özel El Saksı, Özel Yapımı, Özel Yapımı Beton, Özel Yapımı Beton çokgen, Özel Yapımı Beton çokgen Saksı, Özel Yapımı Beton Saksı, Özel Yapımı çokgen, Özel Yapımı çokgen Saksı, Özel Yapımı Saksı, Özel Beton, Özel Beton çokgen, Özel Beton çokgen Saksı, Özel Beton Saksı, Özel çokgen, Özel çokgen Saksı, Özel Saksı, Tasarım, Tasarım El, Tasarım El Yapımı, Tasarım El Yapımı Beton, Tasarım El Yapımı Beton çokgen, Tasarım El Yapımı Beton çokgen Saksı, Tasarım El Yapımı Beton Saksı, Tasarım El Yapımı çokgen, Tasarım El Yapımı çokgen Saksı, Tasarım El Yapımı Saksı, Tasarım El Beton, Tasarım El Beton çokgen, Tasarım El Beton çokgen Saksı, Tasarım El Beton Saksı, Tasarım El çokgen, Tasarım El çokgen Saksı, Tasarım El Saksı, Tasarım Yapımı, Tasarım Yapımı Beton, Tasarım Yapımı Beton çokgen, Tasarım Yapımı Beton çokgen Saksı, Tasarım Yapımı Beton Saksı, Tasarım Yapımı çokgen, Tasarım Yapımı çokgen Saksı, Tasarım Yapımı Saksı, Tasarım Beton, Tasarım Beton çokgen, Tasarım Beton çokgen Saksı, Tasarım Beton Saksı, Tasarım çokgen, Tasarım çokgen Saksı, Tasarım Saksı, El, El Yapımı, El Yapımı Beton, El Yapımı Beton çokgen, El Yapımı Beton çokgen Saksı, El Yapımı Beton Saksı, El Yapımı çokgen, El Yapımı çokgen Saksı, El Yapımı Saksı, El Beton, El Beton çokgen, El Beton çokgen Saksı, El Beton Saksı, El çokgen, El çokgen Saksı, El Saksı, Yapımı, Yapımı Beton, Yapımı Beton çokgen, Yapımı Beton çokgen Saksı, Yapımı Beton Saksı, Yapımı çokgen, Yapımı çokgen Saksı, Yapımı Saksı, Beton, Beton çokgen, Beton çokgen Saksı, Beton Saksı, çokgen, çokgen Saksı, Saksı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR