HAKKIMIZDA

Yaklaşık 6 ay süren ar-ge çalışmalarımız sonrasında 2015 sonu itibariyle üç mimar arkadaş tasarımlarımızı betonla buluşturduk. Yüzlerce farklı karışımlar denedikten sonra hedeflediğimiz renk, doku ve sağlamlığa sahip beton objeler üretmeye başladık. Tamamı el işçiliği ile üretilmiş tasarımlarımıza web sitemizden hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilmeniz için profosyonel webmasterlar ile çalıştık. Şuan için küçük dekoratif objeler tasarlamak, üretmekle beraber çok yakında modern dekorasyonlarınızın bir parçası olmak üzere tasarımına başladığımız sehpalar, tabureler, tezgah üstü lavobolar ve daha birçok mimari eleman ile yanınızda olacağız.

 

Saf beton, günümüzün popüler trendlerinden olan ekoloji dostu olmaya ve doğal yaşama gönderme yapmanın yansıra, iç mekan ve dış mekanlar için sağlam ve fonksiyonel bir eleman olmaktadır. 

Doğal ve Kusurlu

Her tasarımımız için özel olarak üretilmiş olan kalıplara akışkan haldeki beton doldurulup, bir miktar vibrasyon uygulanır ve donması beklenir. 14 günlük kürleme süresi sonunda betonumuz tasarlanan şekli almış ve en üst sağlamlık seviyesine ulaşmış olur.

Karışımın ve üretim sürecinin doğasından kaynaklanan  doku ve renkteki  farklılaşmalar ve küçük noktasal boşluklar sonucu ürün istendiği son görünüme kavuşur: kusursuzluktan uzak ve doğal…

 

 Modern ve Sağlam

Saf betondan üretülen ürünler,  doğallığın sahip olduğu kusurların içindeki güzelliği görenlere hitap eden ve zamanı hiç geçmeyecek olan, modern ve sağlam tasarımlardır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR