Beton Merdivenli Saksı Özel Tasarım El Yapımı
Beton Merdivenli Saksı Özel Tasarım El Yapımı
Beton Merdivenli Saksı Özel Tasarım El Yapımı
Beton Merdivenli Saksı Özel Tasarım El Yapımı
Beton Merdivenli Saksı Özel Tasarım El Yapımı
Beton Merdivenli Saksı Özel Tasarım El Yapımı
Beton Merdivenli Saksı Özel Tasarım El Yapımı

Beton Merdivenli Saksı Özel Tasarım El Yapımı (BKMS01)

5,00
İndirim Oranı : %48 İndirim
Fiyat : ₺640,96(KDV Dahil)
İndirimli : ₺334,53(KDV Dahil)

Ortasından merdiven geçen bu fonsiyonel tasarımımızda , betonun katı, ve soğuk görünümünü kırmayı, onu evlerimize ve hatta masalarımızın üzerlerine taşımayı hedefledik.

Merdiven gibi yapısal bir elemanın saksıda kullanıldığı bu tasarım, kullanıcıya; kullanım alanı ve şekline göre bitki, kalem ve bu gibi farklı imkanlar sunan esnek, minimalist ve modern bir tasarımdır.

 
6 ay süren Ar-Ge çalışmalarımız esnasında denenen yüzlerce farklı karışımın sağlamlık, doku ve parlaklık sonuçlarının irdelenmesi sonucu karar kılınmış, BK Beton Konsept patentli özel karışımımız ile hazırlanmıştır. 


Ürünlerimiz tamamen el yapımı olduğundan dolayı, internet sitemizde göreceğiniz örnek ürün fotoğrafları ile siparişiniz sonrası elinize ulaşacak ürünler arasında küçük renk, doku ve şekil farklılıkları olabilir.

 Her ne kadar minimize etsek de, malzemenin ve yapım tekniğinin doğasından kaynaklanan küçük hava deliklerine doğal görünümü bozmamak adına müdahale edilmemektedir. Teslim alacağınız üründe görmeniz muhtemel bu küçük hava delikleri bir ürün hatası değil, tasarım tercihidir. Hassas yüzeylere zarar vermemesi için ürünün alt kısmında keçe bulunmaktadır. 

 

Ürünlerimiz, bünyemizdeki mimar grubumuz tarafından tasarlanmakta ve BK Beton Konsept firmamız adına patentlenmektedir. 

 

İnternet sitemizdeki tüm ürünler stoklu çalışılmakta olup, siparişleriniz 3 gün içinde kargoya verilmektedir. Ürünler tüm Türkiye'ye sadece 6 TL kargo ücreti ile gönderilmektedir.

 

Kargo sırasında zarar göreceğinden ürünlerimiz kaktüssüz gönderilmektedir.

Ürün Özellikleri

En: 19 cm

Boy: 10 cm

Yükseklik: 7.5 cm

Malzeme: Özel karışım beton 

Renk: Gri (Doğal beton rengi)

Kullanım Alanları: Evinizin tüm köşelerinde, bahçe ve ofis masalarınızda, ister bitki ister kalem, silgi gibi ofis malzemelerinizi koyarak masalarınızın kalitesini arttırmak, farklı, minimalist, modern ve doğal bir hava katmak için kullanabilirsiniz.

Bakım: Ürünün doğal görünümünü bozmamak için yüzeye vernik/sealer benzeri bir uygulama yapılmamıştır. Bu nedenle çay ve kahve gibi renk verici sıvı temasından kaçınılmalıdır. Temizliği deterjan veya herhangi bir kimyasal kullanılmadan ıslak bez ile yapılabilir.

Etiketler
Beton, Beton Merdivenli, Beton Merdivenli Saksı, Beton Merdivenli Saksı Özel, Beton Merdivenli Saksı Özel Tasarım, Beton Merdivenli Saksı Özel Tasarım El, Beton Merdivenli Saksı Özel Tasarım El Yapımı, Beton Merdivenli Saksı Özel Tasarım Yapımı, Beton Merdivenli Saksı Özel El, Beton Merdivenli Saksı Özel El Yapımı, Beton Merdivenli Saksı Özel Yapımı, Beton Merdivenli Saksı Tasarım, Beton Merdivenli Saksı Tasarım El, Beton Merdivenli Saksı Tasarım El Yapımı, Beton Merdivenli Saksı Tasarım Yapımı, Beton Merdivenli Saksı El, Beton Merdivenli Saksı El Yapımı, Beton Merdivenli Saksı Yapımı, Beton Merdivenli Özel, Beton Merdivenli Özel Tasarım, Beton Merdivenli Özel Tasarım El, Beton Merdivenli Özel Tasarım El Yapımı, Beton Merdivenli Özel Tasarım Yapımı, Beton Merdivenli Özel El, Beton Merdivenli Özel El Yapımı, Beton Merdivenli Özel Yapımı, Beton Merdivenli Tasarım, Beton Merdivenli Tasarım El, Beton Merdivenli Tasarım El Yapımı, Beton Merdivenli Tasarım Yapımı, Beton Merdivenli El, Beton Merdivenli El Yapımı, Beton Merdivenli Yapımı, Beton Saksı, Beton Saksı Özel, Beton Saksı Özel Tasarım, Beton Saksı Özel Tasarım El, Beton Saksı Özel Tasarım El Yapımı, Beton Saksı Özel Tasarım Yapımı, Beton Saksı Özel El, Beton Saksı Özel El Yapımı, Beton Saksı Özel Yapımı, Beton Saksı Tasarım, Beton Saksı Tasarım El, Beton Saksı Tasarım El Yapımı, Beton Saksı Tasarım Yapımı, Beton Saksı El, Beton Saksı El Yapımı, Beton Saksı Yapımı, Beton Özel,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR