Beton Amorf Mumluk 1 Özel Tasarım El Yapımı
Beton Amorf Mumluk 1 Özel Tasarım El Yapımı
Beton Amorf Mumluk 1 Özel Tasarım El Yapımı
Beton Amorf Mumluk 1 Özel Tasarım El Yapımı
Beton Amorf Mumluk 1 Özel Tasarım El Yapımı

Beton Amorf Mumluk 1 Özel Tasarım El Yapımı (BKAM01)

5,00
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺306,32(KDV Dahil)
İndirimli : ₺230,80(KDV Dahil)

Özel tasarım, el yapımı, amorf şekilli beton mumluk. 

Özel tasarım, el yapımı, amorf şekilli beton mumluk.  

Günümüz mimarisinde sıkça uygulanan düzensiz, akışkan, irrasyonel  amorf formları biz de minimalize ederek bir dekorasyon objesi olarak tasarlamayı amaçladık. Formun verdiği esneklik ve düzensizliği kullanarak farklı şekil ve boyutlarda serbest şekilli mumluklar tasarladık.

Amorf şekildeki bu mumluk tasarımımızda, hepimizin zihnine sert, rijit, soğuk, kaba ve köşeli imgeler yaratan betona farklı formlar kazandırıp, yumuşak hatlı olmasına rağmen dokunulduğunda beton özelliklerinin hissedileceği bir tasarıma dönüştürdük.

  Ürünlerimiz tamamen el yapımı olduğundan dolayı, internet sitemizde göreceğiniz örnek ürün fotoğrafları ile siparişiniz sonrası elinize ulaşacak ürünler arasında küçük renk, doku ve şekil farklılıkları olabilir. Her ne kadar minimize etsek de, malzemenin ve yapım tekniğinin doğasından kaynaklanan küçük hava deliklerine doğal görünümü bozmamak adına müdahale edilmemektedir. Teslim alacağınız üründe görmeniz muhtemel bu küçük hava delikleri bir ürün hatası değil, tasarım tercihidir. Hassas yüzeylere zarar vermemesi için ürünün alt kısmında keçe bulunmaktadır.  

Ürünlerimiz, bünyemizdeki mimar grubumuz tarafından tasarlanmakta ve BK Beton Konsept firmamız adına patentlenmektedir. 

 

En: 9 cm

Boy: 9 cm

Yükseklik: 4 cm

Malzeme: Özel karışım beton 

Renk: Gri (Doğal beton rengi)

Kullanım Alanları: Evinizin tüm köşelerinde, bahçelerinizde, düğün, kokteyl ve her türlü davet masalarının kalitesini arttırmak, farklı/romantik hava katmak için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kaliteli kafe ve restoranlar için de idealdir.

Bakım: Ürünün doğal görünümünü bozmamak için yüzeye vernik/sealer benzeri bir uygulama yapılmamıştır. Bu nedenle çay ve kahve gibi renk verici sıvı temasından kaçınılmalıdır. Temizliği deterjan veya herhangi bir kimyasal kullanılmadan ıslak bez ile yapılabilir.

 

Etiketler
Beton, Beton Amorf, Beton Amorf Mumluk, Beton Amorf Mumluk 1, Beton Amorf Mumluk 1 Özel, Beton Amorf Mumluk 1 Özel Tasarım, Beton Amorf Mumluk 1 Özel Tasarım El, Beton Amorf Mumluk 1 Özel Tasarım El Yapımı, Beton Amorf Mumluk 1 Özel Tasarım Yapımı, Beton Amorf Mumluk 1 Özel El, Beton Amorf Mumluk 1 Özel El Yapımı, Beton Amorf Mumluk 1 Özel Yapımı, Beton Amorf Mumluk 1 Tasarım, Beton Amorf Mumluk 1 Tasarım El, Beton Amorf Mumluk 1 Tasarım El Yapımı, Beton Amorf Mumluk 1 Tasarım Yapımı, Beton Amorf Mumluk 1 El, Beton Amorf Mumluk 1 El Yapımı, Beton Amorf Mumluk 1 Yapımı, Beton Amorf Mumluk Özel, Beton Amorf Mumluk Özel Tasarım, Beton Amorf Mumluk Özel Tasarım El, Beton Amorf Mumluk Özel Tasarım El Yapımı, Beton Amorf Mumluk Özel Tasarım Yapımı, Beton Amorf Mumluk Özel El, Beton Amorf Mumluk Özel El Yapımı, Beton Amorf Mumluk Özel Yapımı, Beton Amorf Mumluk Tasarım, Beton Amorf Mumluk Tasarım El, Beton Amorf Mumluk Tasarım El Yapımı, Beton Amorf Mumluk Tasarım Yapımı, Beton Amorf Mumluk El, Beton Amorf Mumluk El Yapımı, Beton Amorf Mumluk Yapımı, Beton Amorf 1, Beton Amorf 1 Özel, Beton Amorf 1 Özel Tasarım, Beton Amorf 1 Özel Tasarım El, Beton Amorf 1 Özel Tasarım El Yapımı, Beton Amorf 1 Özel Tasarım Yapımı, Beton Amorf 1 Özel El, Beton Amorf 1 Özel El Yapımı, Beton Amorf 1 Özel Yapımı, Beton Amorf 1 Tasarım, Beton Amorf 1 Tasarım El, Beton Amorf 1 Tasarım El Yapımı, Beton Amorf 1 Tasarım Yapımı, Beton Amorf 1 El, Beton Amorf 1 El Yapımı, Beton Amorf 1 Yapımı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR