Ahşap Boncuk Tahtası
Ahşap Boncuk Tahtası
Ahşap Boncuk Tahtası
Ahşap Boncuk Tahtası
Ahşap Boncuk Tahtası
Ahşap Boncuk Tahtası
Ahşap Boncuk Tahtası
Ahşap Boncuk Tahtası

Ahşap Boncuk Tahtası, Kolye, bileklik tasarım dizme tepsisi (Gentoolsboard01)

5,00
Marka : GenTools
Fiyat : ₺999,00(KDV Dahil)

GenTools Ahşap Boncuk Tahtası ile boncuk tasarımlarınızı, kolye ve bileklik hazırlamak bu tepsi ile artık çok daha keyifli! Size özel bu keyifli çalışma alanı sayesinde hem üretim verimliliğiniz artacak hem de çalışmanız kolaylaşacak.

Ahşap Boncuk Tahtası, Kolye, bileklik tasarım dizme tepsisi.

Kaliteli Malzeme: GenTools Ahşap Boncuk Tahtası, yumuşak ve pürüzsüz ahşap yüzeyi ile takı yaparken boncuklarınızın zarar görmemesini sağlar. Gürgen ve benzeri ithal masif ahşaptan atölyemizde üretilmiş, üretimi ahşap koruyucu yağ ile sonlandırılmış bu özel tasarım boncuk tahtasının, tasarımı ve patenti GenTools’a aittir.

Çalışma Kolaylığı: Yüzeyde yer alan kolye ve bilezik ölçüm alanları sayesinde dizim yapmadan önce boncuklarınızı dilediğiniz gibi konumlandırarak zaman kaybetmeden tasarımınızı doğru ölçüde yapabilirsiniz. Erkek ve kadın bilezik, orta noktaları işaretli yaklaşık 40 cm ve 60 cm kolye dizilim alanları ile farklı modelleri rahatça çalışabilmenizi sağlar. Özellikle birden fazla boncuk çeşidi kullandığınızda dizilim kombinasyonuna çok daha hızlı karar verebilirsiniz.

Boncukların dağılma derdi olmadan dizilip muhafaza edilebileceği bu çalışma tahtası, tasarım yapmayı çok daha kolay hale getiriyor ve zaman kazanmanızı sağlıyor.

Mükemmel Tasarım: Çalışılan boncukların muhafaza edilebileceği 6 haznesi, makasınızı ve iğnelerinizi koyabileceğiniz alanları ve makara çubuğu ile bu tezgah gerekli tüm malzemelerinizi tek bir çalışma alanı üzerinde topluyor. Ara vermek istediğinizde malzemelerinizi toplamadan kaldırabilme kolaylığı sunuyor. İnce ve kalın makaralara uygun tasarlanmış ahşap makara çubuğu aynı zamanda makrome örgü, düğüm çalışması gibi işlerinizde bağlama noktası olarak kullanılabiliyor.

Harika bir Hediye: Takı tasarımını hem profesyonel olarak hem de hobi olarak yapan sevdiklerinizi GenTools Ahşap Boncuk Tahtasından daha mutlu edecek bir hediye düşünülemez.

Ölçüler: 20 cm x 40 cm x 2 cm

Malzeme: Masif Ahşap – Ahşabın doğal rengi ve deseninden kaynaklı olarak ürününüz görseldekinden farklılık gösterebilir.

Etiketler
Ahşap, Ahşap Boncuk, Ahşap Boncuk Tahtası, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye bileklik, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye bileklik tasarım, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye bileklik tasarım dizme, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye bileklik tasarım dizme tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye bileklik tasarım tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye bileklik dizme, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye bileklik dizme tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye bileklik tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye tasarım, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye tasarım dizme, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye tasarım dizme tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye tasarım tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye dizme, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye dizme tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası Kolye tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası bileklik, Ahşap Boncuk Tahtası bileklik tasarım, Ahşap Boncuk Tahtası bileklik tasarım dizme, Ahşap Boncuk Tahtası bileklik tasarım dizme tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası bileklik tasarım tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası bileklik dizme, Ahşap Boncuk Tahtası bileklik dizme tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası bileklik tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası tasarım, Ahşap Boncuk Tahtası tasarım dizme, Ahşap Boncuk Tahtası tasarım dizme tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası tasarım tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası dizme, Ahşap Boncuk Tahtası dizme tepsisi, Ahşap Boncuk Tahtası tepsisi, Ahşap Boncuk Kolye, Ahşap Boncuk Kolye bileklik, Ahşap Boncuk Kolye bileklik tasarım, Ahşap Boncuk Kolye bileklik tasarım dizme, Ahşap Boncuk Kolye bileklik tasarım dizme tepsisi, Ahşap Boncuk Kolye bileklik tasarım tepsisi, Ahşap Boncuk Kolye bileklik dizme, Ahşap Boncuk Kolye bileklik dizme tepsisi, Ahşap Boncuk Kolye bileklik tepsisi, Ahşap Boncuk Kolye tasarım, Ahşap Boncuk Kolye tasarım dizme, Ahşap Boncuk Kolye tasarım dizme tepsisi, Ahşap Boncuk Kolye tasarım tepsisi, Ahşap Boncuk Kolye dizme, Ahşap Boncuk Kolye dizme tepsisi, Ahşap Boncuk Kolye tepsisi,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR