Ahşap Boncuk Tahtası
Ahşap Boncuk Tahtası
Ahşap Boncuk Tahtası
Ahşap Boncuk Tahtası
Ahşap Boncuk Tahtası
Ahşap Boncuk Tahtası
Ahşap Boncuk Tahtası
Ahşap Boncuk Tahtası

Ahşap Boncuk Tahtası (Gentoolsboard01)

5,00
Marka : GenTools
İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : ₺1.371,16(KDV Dahil)
İndirimli : ₺913,73(KDV Dahil)

GenTools Ahşap Boncuk Tahtası ile boncuk tasarımlarınızı yapmak artık çok daha keyifli! Size özel bu keyifli çalışma alanı sayesinde hem üretim verimliliğiniz artacak hem de çalışmanız kolaylaşacak.

Kaliteli Malzeme: GenTools Ahşap Boncuk Tahtası, yumuşak ve pürüzsüz ahşap yüzeyi ile takı yaparken boncuklarınızın zarar görmemesini sağlar. Gürgen ve benzeri ithal masif ahşaptan atölyemizde üretilmiş, üretimi ahşap koruyucu yağ ile sonlandırılmış bu özel tasarım boncuk tahtasının, tasarımı ve patenti GenTools’a aittir.

Çalışma Kolaylığı: Yüzeyde yer alan kolye ve bilezik ölçüm alanları sayesinde dizim yapmadan önce boncuklarınızı dilediğiniz gibi konumlandırarak zaman kaybetmeden tasarımınızı doğru ölçüde yapabilirsiniz. Erkek ve kadın bilezik, orta noktaları işaretli yaklaşık 40 cm ve 60 cm kolye dizilim alanları ile farklı modelleri rahatça çalışabilmenizi sağlar. Özellikle birden fazla boncuk çeşidi kullandığınızda dizilim kombinasyonuna çok daha hızlı karar verebilirsiniz.

Boncukların dağılma derdi olmadan dizilip muhafaza edilebileceği bu çalışma tahtası, tasarım yapmayı çok daha kolay hale getiriyor ve zaman kazanmanızı sağlıyor.

Mükemmel Tasarım: Çalışılan boncukların muhafaza edilebileceği 6 haznesi, makasınızı ve iğnelerinizi koyabileceğiniz alanları ve makara çubuğu ile bu tezgah gerekli tüm malzemelerinizi tek bir çalışma alanı üzerinde topluyor. Ara vermek istediğinizde malzemelerinizi toplamadan kaldırabilme kolaylığı sunuyor. İnce ve kalın makaralara uygun tasarlanmış ahşap makara çubuğu aynı zamanda makrome örgü, düğüm çalışması gibi işlerinizde bağlama noktası olarak kullanılabiliyor.

Harika bir Hediye: Takı tasarımını hem profesyonel olarak hem de hobi olarak yapan sevdiklerinizi GenTools Ahşap Boncuk Tahtasından daha mutlu edecek bir hediye düşünülemez.

Ölçüler: 20 cm x 40 cm x 2 cm

Malzeme: Masif Ahşap – Ahşabın doğal rengi ve deseninden kaynaklı olarak ürününüz görseldekinden farklılık gösterebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR